Arızalanan beyaz eşya, klima ve kombiler için artık ivedi çözümleri ayağınıza kadar getiren iş yerimizle hareket edebilirsiniz. Bıraktığınız arıza kayıtlarına hemen geri dönüş sağlayıp mümkünse sorunu yerinizde çözüme kavuşturan ailemiz, kozyatağı bosch servisi beklentilerinize dört dörtlük karşılık verecek yegane platformdur. Bosch servisinin uzman ekibi ayrıca, arıza tespiti, onarım, yedek parça değişimi, düzenli bakım ve teknik destek gibi konularda geniş bir uzmanlık yelpazesine sahiptir. Her bir teknisyen, alanında uzmanlaşmış ve ilgili becerilere sahip olup, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretebilir. Kartal jeneratör servisi elektrik enerjisinin karşılanması için günümüzdeki son teknoloji hizmetlerin adresi konumundadır.

Zeki Demirkubuz, yeni filmi Hayat’ın fragmanını yayınladı – video.vehaber.org

Zeki Demirkubuz, yeni filmi Hayat’ın fragmanını yayınladı.

Posted: Sat, 23 Sep 2023 09:49:22 GMT [source]

Biz, 25 yıldır Bosch servisi olarak faaliyet gösteren bir kuruluşuz ve beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı konusunda uzmanız. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak benimsiyoruz. Bosch markasının teknik bilgi ve beceri gerektiren ürünleriyle ilgili deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Bosch markasının yetkili servisi olarak, orijinal yedek parçalar ve ekipmanlar kullanarak kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet veririz. Bu, eşyalarınızın uzun ömürlü olmasını ve performanslarının en üst seviyede kalmasını sağlar. Gizlilik prensiplerine saygı gösterir ve müşterilerimizin eşyalarıyla ilgili bilgileri güvenle koruruz.

Kartal Bosch Servisi

Dizel araçların onarım ve tamir hizmetlerini Bosch markasının bize yüklediği çerçevede yerine getirmekteyiz. Alman mühendisliği ve gelişmiş teknolojisi ile müşterilerimize mazot pompası tamiri başta olmak üzere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışırız. Bosch teknik servisi olarak İstanbul’un her bölgesine yakın servisimiz olmakla birlikte zamanında orada olup sizlere hizmet sağlıyabilmek için kendimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

  • Tüzel kimliğiyle satış, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerinde bulunmaktadır.
  • Bazı kişiler için vazgeçilmez markalar arasında olan Bosch çok uzun kullanımlarda bile arıza çıkartma olasılığı az olan beyaz eşya markalarının çeşitlerindendir.
  • Servisimizin sizlere sunduğu kaporta hizmeti ile aracınızda bulunan çizik ve göçük gibi hasarlardan kolayca kurtulabilirsiniz.
  • Üretime ek olarak enjeksiyon sistemleri alanında iki ayrı Ar-Ge Merkezi’nde yeni teknolojiler geliştirilmektedir.
  • Bu sayede sizin ve aracınızın servis içerisinde geçireceği zaman kısalmaktadır.
  • Alman mühendisliği ve gelişmiş teknolojisi ile müşterilerimize mazot pompası tamiri başta olmak üzere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışırız.

İstanbul Kartal ilçesinde 1500m2 kapalı alan içerisinde son teknoloji servis ekipmanları ile donatılmış tesisi faaliyete başlamıştır. 1990 Yılından beri profesyonel hizmet anlayışı 1990 yılında Halim Albayrak’ın önderliğinde Şerif Albayrak ve Selim Albayrak ile kurulan Albayrak İnşaat San.Tic.Ltd.Şti. Inşaat sektörüyle başlayan faaliyetleri birçok farklı sektörde devam etmektedir. Deneyimli ekibimizle cihazlarınızı yerinde kontrol edip arıza tespiti yapıldıktan sonra arızası giderilerek garanti kapsamı altında ilk günkü gibi siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Çalışkan Teknik Servis olarak tüm ekibimizle ilk tercihimiz daima müşteri memnuniyeti olmaktadır. Garanti dışında kalmış cihazlar ve özel teknik Servis Bosch Kartal taleplerinizde bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartal Volvo servisi müşterisine güven veren kapsamlı hizmetlerle her zaman yanınızda olmuştur. Kartal Porsche servisi marka kalitesine uygun hizmetlerle, aracınız için güvenilir hizmet çözümleri sunar. Kartal Toyota servisi bakım onarım ve değişimde önemli çözümleri ayağınıza getirmiştir. Kartal Fiat servisi bu kaliteli marka araçların tepeden tırnağa tüm ihtiyacını karşılar ve uygun çözümler oluşturur…

Bosch motor garantisi kaç yıl?

Bosch Motor Teknolojisi ve Motor Yönetimi sayesinde sağladığımız 10 yıl motor garantisi ile toz torbalı yada toz toz torbasız süpürgenizi uzun yıllar yüksek performans ile kullanmanızı garanti ediyoruz.

Daha önce beyaz eşya servislerinden aldığınız hizmetten memnun kalmadınız mı? Günlerce gelmelerini beklediniz, bir de üstüne telefonlarınıza cevap alamadınız mı? Kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz ancak henüz Bosch servisi Kartal şubemizle karşılaşmamışsınız. İstanbul Anadolu Yakası tüm bölgelere aynı gün içerisinde servis imkanı sağlanmakta ve 1 yıl parça – işçilik garantisi verilmektedir.

Bosch Servis bakım garantiyi bozar mı?

Yeni otomobil sahipleri için iyi haber, aracın bakımının üreticiyle bağlantılı bir servis yerine bir Bosch Car Service tarafından yapılmasına karar verdiğinizde garantinin bundan hiçbir şekilde etkilenmeyecek olmasıdır.